Hakkımızda

Firmamız ve hizmet alanlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

KURTKAYA TURİZM

Biz Kimiz?

Yıllardır birçok yeniliğe öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için çalışmaya devam ediyoruz. Modern ve güçlü filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şehir trafiği, coğrafi şartlar, hız ve güvenlik gibi bir çok etkeni hesap ederek doğru güzergah planlamaları yapıyor, güçlü iletişim ağımız, konforlu araçlarımız  ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile verdiğimiz hizmetin her aşamasında mükemmeliği hedeflemekteyiz. 

KURTKAYA TURİZM

Neden Biz?

Güncel teknolojik gelişmeleri ve yönetmelikleri takip ederek kendimizi sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve müşterilerimize en güvenilir, iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

150+

Araç Filomuz

70+

Ekip Arkadaşı

112+

İş Ortağı Firma

100%

Müşteri Memnuniyeti

KURTKAYA TURİZM

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz: Kendimizi sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanları sağlamaktır.

Vizyonumuz: Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip grubu uluslararası pazarlara taşımaktır.